Karasu Ekşioğlu İnşaat Hakan ( Sadef ) Sitesi Kampanyası


Karasu Ekşioğlu İnşaat Hakan ( Sadef ) Sitesi Kampanyası
  Proje No: 1371
  :Mesut YILMAZ
  :0543 950 97 87
  :info@karasueksioglusitesi.com
  Danışmanın İlanlarını İncele
  Danışmana Yaz
  Konumu:Sakarya / Karasu
  Satış Ofisi Adresi:
  Yalı Mah. Doğu Karadeniz Cad. No : 76/G Karasu / Sakarya
  Teslim Tarihi:
  Projedeki Konut Sayısı:60
  Oda Seçenekleri:2+1
  Metrekare Seçenekleri:80
  Kira Getirisi:800 - 1500
  Toplam Proje Alanı: m2
  Proje Detay|Bizimle İletişime Geçin

  Karasu’ nun parlayan yıldızı Yeni Mahalle semtinde Ekşioğlu İnşaat güvencesi ve kalitesi ile yapılan Sadef sitesinde yılın son kampanyası. 2018 Yılı biterken Ekşioğlu İnşaat sizde bir yazlık daire sahibi olabilesiniz diye, krize rağmen ve döviz kurlarının yükselişine rağmen güzel bir kampanyayı hayata geçirmiş durumda.

  Sadef Sitesinde %25 Peşinat ve 60 Ay vade imkanı ile yazlık dairenizde hemen oturabilir ve tapunuzu hemen alabilirsiniz. Sadef sitesinde şu anda hiç 1+1 dairemiz kalmamış durumdadır, bunun yanında 2+1 dairelerimizin satışı devam etmektedir. 2+1 daire fiyatlarımız ( 25.09.2018 ) tarihi itibarı ile, 210.000 TL den başlamaktadır.

  Elbette bu fiyatlar yıl sonuna kadar olan fiyatlardır. Bunu yanında seçeceğiniz daire, konumu ve , metrekaresine göre fiyatlarımız değişkenlik göstermektedir. Dürüst satıcı olarak, yanıltıcı fiyatlar vermemek adına şeffaf bir şekilde rakkamlarımızı göz önüne sermekteyiz.

  Karasu Ekşioğlu İnşaat Hakan ( Sadef ) Sitesi Kampanyası

  Örnek vermek gerekir ise, 50.000 TL peşinat ile hemen dairenize taşınabilir, geri kalan 60 Ay için ise, 0,98 vade farkı ile aylık 3500 TL gibi daire almak için oldukça makul sayılabilecek bir taksit ile, evinizin sahibi olabilirsiniz. Bu arada banka ve krediyle herhangi bir şekilde uğraşmadan tamamen Ekşioğlu Finans ile firmamız bünyesinde yapacağınız senetler ile vadelendirileceksiniz.

  Sadef sitesindeki kampanyamıza tatminkar bir talep oluşmaktadır, bu nedenle son kalan 23 Dairemiz için acele etmenizde fayda var. Sadef sitemiz Karasu yeni mahalle ana cadde üzerinde, markete ve şehir merkezine oldukça yakın konumda, sakarya nehrine yürüme olarak 3 dakika, denize ise yürüme olarak 5 dakika mesafededir.

  Minibüs yoluna yürüme olarak 3 dakikalık bir uzaklıkta olan Sadef sitemizin konumundan, her 5 daikada bir minibüs geçmekte ve karasu’ nun tüm noktalarına ulaşabilmektesiniz. Zaten küçük bir Anadolu kasabası olan Karasu hızla gelişsede, bir yerden bir yere en fazla 5 dakikada aracınız ile gidebilmektesiniz.

  Sadef sitesinde % 25 peşin gerisi 60 ay elden senetli taksit kampanyamızın yanında, 28 projemizde yüzlerce dairemiz bulunmaktadır. Her projemize özgü, 12 – 24 – 36 – 40 – 60 aya varan 0,98 den başlayan vadeler, veya vade farksız taksit seçeneklerimizden biriyle mutlaka size göre bir daire bulabilirsiniz.

  1+1 den başlayıp, 4+2 Triplex seçeneğine kadar her türlü dairemizin olduğu projelerimizi görmek için, sizide Karasu Ekşioğlu İnşaat ‘ın haftasonu düzenlediği ücretsiz turlarımıza katılmaya davet ediyoruz. Katılım yapabilmek için lütfen bizi 0543 950 97 87 numaralı telefondan arayarak yerinizi ayırtınız.


  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

  Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  Call Now ButtonEKŞİOĞLU İNŞAAT'I ŞİMDİ ARAYIN
  WhatsApp chat